КАНАДСКА БОРБА: Двама състезатели на „Хищник” ще участват във „Воля за победа” в Дряново

17.07.2019 г. 10:35:54 ч.
/
Двама състезатели на добричкия клуб „Хищник” ще участват в поредния интеграционен турнир за хора с увреждания от веригата „Воля за победа”, който ще се проведе в събота (20 юли) в Дряново. За отличия ще се борят Захари Стоянов и Мирослав Николов. Припомняме, през май Николов спечели бронзов медал от Европейското първенство по канадска борба, което се проведе в гръцкия град Лутраки.
На 4 август предстои четвъртото издание на турнира „Воля за победа” в Добрич. Организатор на проявата е председателят на клуб „Хищник” Захари Стоянов.