Каратеките на "Самурай" отвяха конкуренция в Каварна

14.09.2014 г. 10:16:00 ч.
/
Състезателите на КК „Самурай" спечелиха първо място в комплексното класиране на провелия се вчера девети международен турнир по карате „Купа Каварна", съобщи за радио „Добруджа" сенсей Димитър Христов. Участие в надпреварата взеха около 140 каратеки от цялата страна. Добричкият тим бе представен от 28 състезатели в почти всички възрастови групи, с изключение на мъже и жени. В крайното класиране КК „Самурай" е изпреварил със 7 златни медала заелият второ място Централен полицейски клуб. На трето място е клубът на Силистра. Следващото състезание, за което се готвят добричките каратеки е Национална купа „България". Турнирът ще се проведе в Добрич на 25 и 26 октомври.