Кметът: Напуснах УС на Общото събрание на Добруджа, за да отворя път на Милен Петков (ВИДЕО)

21.08.2017 г. 10:47:09 ч.
/
На проведеното през миналата седмица Общо събрание  на ФК Добруджа бе приет отвод на кмета на Добрич Йордан Йорданов като член на УС. Той направи разяснение на днешната кметска оперативка защо се е наложило това. По думите му, за да поеме Милен Петков ръководството на ФК Добруджа, е трябвало някой да напусне УС и кметът е взел решение това да бъде именно той. По този начин се е отворила възможност за един от най-успешните футболисти на Добруджа да стане изп.директор на клуба.  Искам да поясня, че изпълнявам волята на фенклуба и на феновете Милен Петков да застане начело на футбола в Добрич, заяви Йордан Йорданов, който не желае да се спекулира по тази тема. Целта ми е нещо положително да се случи и отбора да върви напред, завърши обяснението кметът.
Припомняме, че друг член на УС- Веселин Игнатов също е изявил желание да се оттегли, а неговото място е заето от един от най-сериозните бизнесмени в Добруджа – Николай Алексиев.