Мирослав Живков: Надявам се днес да покажем най-силното си оръжие – организацията (ВИДЕО)

26.03.2021 г. 12:30:55 ч.
/
Днес от 18.30 часа "Добруджа 07" приема "Нефтохимик" във втори мач от четвъртфиналния плейоф в Суперлигата. Резултатът в серията е 1:0 за шампионите, които спечелиха първия мач в Бургас  с 3:1 гейма. Ако днес добричкият тим успее да изравни ще има трети решителен мач, който е насрочен за 28 март от 17.00 часа.
Добър съперник, но аз вярвам в нашия отбор. Имаме качества, имаме възможности, така че се надявам да покажем нашето най-силно оръжие – организацията. Това заяви за медийна група „Добруджа“ преди днешния двубой наставникът на „Добруджа 07“ Мирослав Живков. Според него най-важните фактори в тези двубои са желанието и мотивацията. Живков не крие, че се ядосват за изгубения финал за Купата.  Отчитаме плюсовете, които направи отборът на Нефтохимик. Направихме си анализ, какво трябваше да направим. В Бургас също играхме добре и организирано, но в крайна сметка те имаха търпението и самочувствието в ключовите моменти да проявят характер. Ще направим всичко възможно това, което е трябвало да направим в предишния мач, да го направим в мача довечера, каза треньорът.
Нашата публика липсва през целия сезон, защото връзката между нея и отбора е много голяма. Със сигурност е минус, че няма да я има и днес, каза Живков.