Млади кикбоксьори от Добрич се завърнаха с медали от дебютното си състезание

02.03.2020 г. 15:11:58 ч.
/
Жулиен Риков и Александър Панайотов спечелиха сребърни медали на отворения международен турнир по кикбокс „Масару Опън“ в София. Техен треньор е Драгомир Йорданов – най-успешният състезател на Добрич в професионалния ММА и К1.

Двете момчета от Добрич се представиха много добре на дебютното си състезание. И двамата участваха в стил кик лайт във възрастова група 13-15 години. Жулиен Риков, който е ученик в ПМГ „Иван Вазов“, се състезава в категория до 63 кг, а Александър Панайотов от СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – до 57 кг. И двамата спечелиха категорично с по 3:0 съдийски гласа своите ½-финали, а в битката за първото място отстъпиха съответно на състезател от Хърватска и от София.