Пет отбора продължават без загуба в "Изида волей къп"

28.10.2013 г. 15:48:00 ч.
5 отбора продължават без загуба във волейболния турнир "Изида волей къп" в Добрич", информират от пресцентъра на надпреварата. В дербито домакините от Изида победиха ветераните на Добруджа с 2-1 гейма. В друг интересен сблъсък от кръга Йонивел надделя с 2-1 гейма над Троя. С категорични победи се поздравиха съставите на Вихър и Рефреш-Варна съответно над Ремакс и Балчик. В останалите мачове се получиха следните резултати: Добруджа (юн.) - Добрич волей 3-0, Екип - Акасоково 3-0 и Калиакра - Енерго Про 2-1 . Срещите от третия кръг са на 3 ноември в зала УСШ.