С 1:1 завърши мачът на България срещу Малта

17.11.2014 г. 06:54:00 ч.
/ ИА Добруджа
България се издъни в европейска квалификация.
България се издъни срещу Малта, завършвайки 1:1 в европейска квалификация от група "H", която се игра на националния стадион "Васил Левски".
Нашите откриха резултата рано-рано чрез Андрей Гълъбинов, който получи подаване от Мишо Александров. После голмайсторът ни нацели и напречната греда след хубав изстрел от въздуха.
В началото на втората част Малта сензационно изравни от дузпа, отсъдена за нарушение на Минев срещу Фаила, който не пропусна от бялата точка.
Четвърт час преди края на мача Попето пропусна отсъдената в полза на България дузпа, като преди това капитанът ни нацели страничната греда.
Нашите натиснаха още от самото начало и в първите секунди Миланов центрира отдясно, но защитата на гостуващия тим успя да се справи. След изпълнение на корнер Ивелин Попов нанесе силен удар от тринайсетина метра, но кълбото профуча покрай левия страничен стълб.