СК „Сейкен” с бронзов медал от Държавното първенство по киокушин за деца

22.05.2017 г. 13:35:29 ч.
/
Спортен клуб "Сейкен" Добрич завоюва бронзов медал от провелото се в събота, 20 май, в Ямбол Държавно първенство по карате киокушин за деца до 8 и деца до 10 години.
Добричкият карате клуб бе представен от петима състезатели в двете възрасти, а на почетната стълбичка се качи Алексия Красимирова Великова.
„Доволен съм от нашите каратеки, всички се представиха на високо ниво”, заяви за радио „Добруджа” старши треньорът на „Сейкен” Диян Радев.
Клубът продължава своята подготовка за летния международен технически лагер в комплекс Камчия, осигурен от Българската киокушин федерация.