Трето и четвърто място за състезателите на „Хищник” на Световното по канадска борба

01.11.2019 г. 23:11:40 ч.
/
Трето и четвърто място завоюваха двама от състезателите на добричкия клуб „Хищник” на Световното първенство, което се провежда в Констанца, Румъния. Председателят на клуб „Хищник“ Захари Стоянов, който е бивш световен вицешампион, остана на крачка от медалите при спортистите с увреждания на горни крайници над 85 кг., като заърши четвърти. Мирослав Николов спечели бронзов медал в категория до 60 кг. при хората със зрителни увреждания. Третият представител на клуба Ивелин Милев ще се бори и на лява, и на дясна ръка при мъжете до 60 кг.