УЧЕНИЧЕСКИ ИГРИ:Отборът на СУ „Св.Св.Кирил и Методий” спечели зоналния турнир за момчета 11-12 клас

21.04.2017 г. 10:00:35 ч.
/
Отборът по волейбол- момчета 11-12 клас на СУ „Св.Св.Кирил и Методий” спечели първо място на Зоналния турнир, провел се през уикенда във Варна. Състезателите на преподавателят Димитър Христов се наложиха над отборите на Първа Езикова гимназия (Варна) и Математическа гимназия (Шумен) и си завоюваха правото да се състезават на финалния турнир, който ще се проведе в Добрич от 11 до 14 май.
Другият добрички представител – момичетата на ФСГ се класираха на трето място от три отбора.