08.03.2014 г. 15:48:00 ч.
Добруджа надигра Локомотив Варна с 29:24 в оспорван мач, игран днес от 14 часа в зала „Русалка". Най-резултатен със 7 точни попадения бе Венцислав Петров. Добра игра показаха Светослав Божков, Джошкун Якубов, Красимир Коев и най-вече вратарят Емил Иванов, който се намеси отлично в решаващи моменти и предотврати чисти голове. Първото полувреме завърши при резултат 17:12. В 11 минута на второто полувреме резултатът бе изравнен- 19:19, след което благодарение на реализаторските умения на Светолав Божков, Венци Петров и Джошкун Якубов разликата отново стана 5 гола – 24:19, след което домакините не позволиха гостите да ги застигнат. 29:24 бе крайният резултат, изписан на таблото.