ВОЛЕЙБОЛ: Децата на Добруджа 07 спечелиха коледен турнир във Варна

16.12.2013 г. 08:41:00 ч.
ВК Добруджа 07 спечели коледен турнир по волейбол за момчета до 13-годишна възраст. Надпреварата се проведе в Двореца на културата и спорта във Варна и бе организирана от Сдружение „Приятели на волейбола". В най-интересния двубой на турнира възпитаниците на Петър Пенев се наложиха с 2-1 над домакините от Черно море – БАСК, съобщават от пресцентъра на Изида и ВК Добруджа 07. Добричлии завършиха без загуба, като в празничната проява взеха две категорични победи и над съставите на Перун (Варна) и Родина (Суворово). Призьорите получиха медали и купи, като домакините зарадваха всички участници и с топки. "Искам да благодаря на организатора от името на нашето клубно ръководство за поканата да вземем участие в този турнир и да засвидетелстваме уважението си едни към други – състезатели, треньори и всички, които работят за популяризирането на волейбола сред подрастващите в нашия регион. Огромна благодарност изказвам и на нашите верни привърженици – родителите на нашите момчета, които ни последваха от Добрич до Варна, за да ни подкрепят. Нека това първо място бъде нашият коледен подарък за тях. Пожелавам на момчетата и техните семейства весели Коледни и Новогодишни празници. Нека 2014-та да им донесе здраве, любов и много щастливи мигове по волейболните терени!", заяви за пресцентъра на Изида и ВК Добруджа 07 треньорът на добричлии Петър Пенев.