ВОЛЕЙБОЛ: Девойките на Добруджа 07 спечелиха турнир в Омуртаг

10.12.2013 г. 15:08:00 ч.
Момичетата до 13 години на ВК Добруджа 07 спечелиха приятелски турнир по волейбол, който се проведе в град Омуртаг. Възпитаничките на Милена Маринова записаха 3 категорични победи с по 3-0 гейма на съперниците си, като освен с първото място в крайното класиране младите добрички състезателки получиха и 4 от 6-те индивидуални награди. Мария Николова бе наградена за най-добър нападател, Кристина Колева – за най-добър сервис, Мария Петкова – за най-полезен състезател, а с приза за най-добър разпределител бе удостоена Даниела Славова, съобщават от пресцентъра на Изида и ВК Добруджа 07.