ВОЛЕЙБОЛ: Добруджа 07 не успя да затрудни Дея спорт (ВИДЕО)

23.11.2021 г. 20:34:43 ч.
/
Добруджа 07 записа втора поредна домакинска загуба. Днес добричкият тим отстъпи в зала „Добротица“ с 0:3 гейма от Дея спорт (Бургас) (20:25 , 16:25 , 16:25 ) в мач от седмия кръг на Ефбет Супер волей.
Добруджанци започнаха добре първата част, като на няколко пъти повеждаха в резултата, но след средата на гейма отстъпиха инициативата.
Още в началото на втория гейм гостите реализираха няколко безответни точки, което свали гарда на Добруджа 07 и преднината на Дея набъбваше, за да се стигне до 25:16.
Играта се повтори и в третата част и така Дея записа поредна чиста победа.
След днешния мач добруджанци остават на десета позиция в класирането с 6 точки след две победи, пет загуби.
В следващия кръг, Добруджа 07 гостува на Берое (Стара Загора).