ВОЛЕЙБОЛ: Добруджа 07 победи Нефтохимик в поредния спаринг

23.10.2013 г. 08:16:00 ч.
Мъжкият тим на Добруджа 07 победи с 3-1 гейма Нефтохимик 2010 в предпоследната си контрола преди старта на Суперлигата, информираха от пресцентъра на клуба. Двубоят се игра в зала "Добротица" в Добрич. Гостите от Бургас спечелиха първата част с 25-20 т., след което домакините достигнаха до пълен обрат. В отделните части възпитаниците на Мирослав Живков надделяха над съперника си с 25-20; 25-20 и 25-22.
Треньорите на двата отбора се договориха да изиграят още един гейм, който бургазлии спечелиха с 16-14. Днес от 11 часа е вторият мач между двата състава, като желаещите да наблюдават загрявката на своите любимци, могат да заемат своите места в спортната зала половин час по-рано.