ВОЛЕЙБОЛ: Добруджа 07 приема Нефтохимик в последна контрола преди старта на първенството

21.10.2013 г. 09:49:00 ч.
Утре (22 октомври), от 17:30 часа в зала "Добротица" ще се играе контролна среща между отборите на "Добруджа 07" и "Нефтохимик 2010" Бургас.
Договорката за провеждането на тази последна преди старта на шампионата на Суперлига-та контрола бе постигната на мача между двата състав в Бургас, завършила 3:2 гейма за "нефтохимиците".
Припомняме за любителите на волейбола от Добрич и региона, че в І кръг на Суперлига "Добруджа 07" приема на 26 октомври - събота, от 18:00 часа в зала Добротица"състава на столичния "Левски Бол" - бронзов медалист от миналия сезон. Вход - свободен.