ВОЛЕЙБОЛ: Добруджа 07 спечели последната си контрола преди старта на първенството

15.10.2014 г. 10:09:00 ч.
Мъжкият волейболен тим на Добруджа 07 победи с 3-2 гейма Нефтохимик 2010 в контролна среща, която се игра в зала "Младост" в Бургас. Домакините спечелиха първата част с 25-22 точки. Последваха нови два интересни гейма, в които добричлии се наложиха с 26-24 и 25-19. В четвъртата част бургазлии надделяха с 25-21 точки и изпратиха победителят в срещата да се решава с тайбрек. В заключителния гейм възпитаниците на Мирослав Живков надиграха Нефтохимик 2010 с 15-11.
Проверката беше последна за добричлии преди старта на Суперлигата. На 17 октомври – петък, Добруджа 07 гостува на ЦСКА в зала "Васил Симов" в София. Срещата ще бъде предавана пряко по БНТ World, информират от пресцентъра на клуба. В четвъртък тимът от Добрич официално ще обяви състава си за новото първенство.