ВОЛЕЙБОЛ: Изида е новият лидер в турнира за любители

25.11.2013 г. 15:53:00 ч.
Изида е новият лидер във волейболния турнир за любители, който се провежда в Добрич. В отминалия шести кръг представителите на сладоледената компания победиха с категоричното 3-0 гейма Ремакс и това ги изкачи на върха. Дербито на кръга между ветераните на Добруджа и Йонивел бе отложено да се проведе седмица по-късно. В най-интересните мачове от уикенда Енерго Про надделя с 2-1 над варненския Рефреш, а Балчик се наложи със същия резултат над Вихър. Продължават добрите изяви на състезателите на Калиакра, които този път спечелиха с 3-0 над Аксаково. В останалите срещи от програмата на "Изида волей къп" се получиха следните резултати: Добруджа юн. - Екип 2-1 и Троя - Добрич волей 3-0. Начело са Изида и Добруджа юн. с 12 т. На точка след тях са Добруджа вет., Калиакра, Екип и Троя. Двубоите от седмия кръг ще се състоят на 1 декември от 8.30 часа в зала УСШ в комплекс „Изида" в градския парк в Добрич при вход свободен за привържениците на волейбола.