ВОЛЕЙБОЛ: Маринков игра на обезболяващи срещу ЦСКА

16.10.2017 г. 09:54:16 ч.
/
ВОЛЕЙБОЛ:  Маринков игра на обезболяващи срещу ЦСКА
Капитанът на Добруджа 07 Димитър Маринков игра на обезболяващи инжекции в първия домакински мач срещу ЦСКА. Този път посрещачът има проблем с менискус, заради което ще се наложи извършването на артроскопия в столицата. Тъкмо започнах да се чувствам по-добре, особено след турнира в Сърбия, където се раздадох доста и пак ме налегнаха дяволи, с които трябва да се справя за пореден път. Не е толкова сериозно, но ми пречи, призна капитанът.
Относно мача с ЦСКА, който Добруджа 07 спечели трудно с 3:2,  той заяви, че публиката в Добрич за пореден път спасява отбора. Имахме нужда от такава победа, за да вдигнем малко самочувствието, а страхотната публика ни помогна да откраднем този мач, каза той пред Медийна група Добруджа. За съперника Маринков призна, че за поредна година има хубава селекция, с опитни играчи, които играят много събрано, не позволяват да им падат леки топки и са много добре организирани на блок. Това, че сбъркаха доста сервиси в четвърти гейм е било от решаващо значение да бъде вкаран мача в пети гейм, а за петия гейм се знае, че домакините винаги имат предимство, каза Маринков.