10-a жертва на коронавириса у нас. 40-годишен почина в "Пирогов"

01.04.2020 г. 20:14:47 ч.
/
10-a жертва на коронавириса у нас. 40-годишен почина в "Пирогов"
Днес в късния следобед 40-годишен мъж – пациент на УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“, чиято проба е била положителна за COVID-19, е издъхнал след внезапно спиране на сърцето, съобщават от Министерството на здравеопазването. Мъжът е постъпил в лечебното заведение преди два дни със симптоматика на новия коронавирус в среднотежко състояние. Веднага е бил диагностициран с двустранна пневмония, а по-късно е потвърден и COVID-19.

снимка: pixabay.com
 

Коментирайте
Подобни новини
Изборите за нов ВСС до средата на октомври, решиха в парламента
Изборите за нов ВСС до средата на октомври, решиха в парламента
Стойността на малката потребителска кошница остава около 55 лева
Стойността на малката потребителска кошница остава около 55 лева
"Маркет Линкс": При вот сега – ПБ увеличава, но доверието в премиера Радев пада
"Маркет Линкс": При вот сега – ПБ увеличава, но доверието в премиера Радев пада
Откриха 73 контрабандни бойни пистолети в автомобил на "Капитан Андреево"
Откриха 73 контрабандни бойни пистолети в автомобил на "Капитан Андреево"



Яндекс.Метрика