Начало >Добруджа >Общество

27 партии и коалиции кандидатстват за 47-ото НС от област Добрич

13.10.2021 г. 13:06:15 ч.
/
27 партии и коалиции кандидатстват за 47-ото НС от област Добрич

ПП Коалиция „БСП за БЪЛГАРИЯ“
 
1.  Мая Йорданова Димитрова
 
2.  Яна Бонева Георгиева
 
3.   Радостина Жекова Димитрова
 
4.    Милен Петров Николов
 
5.     Станислав Станимиров  Рачев
 
6.     Боян Саркизов  Саркизов
 
7.      Деян  Георгиев Димитров
 
8.      Николай Александров Бекяров
 
9.     Тодорина  Станимирова Тодорова
 
10.   Зоя  Димитрова Хлебарова
 
11.    Иван Петров Костов
 
12.   Дарина Динева Господинова
 
ПП „ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“
 

1.  Йордан Илиев Йорданов
 
2.   Атанас Илиев Атанасов
 
3.  Красимир Йорданов Кирилов
 
4.  Костадин Николов Станчев
 
5.   Стефан Йорданов Стефанов
 
6.   Ивелин Николов Колев
 
7.    Светослав Панчев Спиров
 
8.     Иван Димитров Пеев
 
9.     Станислав Добрев Илиев
 
ПП БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИ

1. Георги Стефанов Неделчев
 
2.  Велико Дочев Петков
 
3.   Емил Цветанов Йотовски
 
КП „ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА“
 

1.   Йорданка Яникова Костадинова
 
2.     Галина Събева Георгиева
 
3.      Десислава Константинова Рангелова
 
4.      Борис Мирославов Байчев
 
5.      Ясна Маринова Ставрева
 
6.       Даниел Петров Алексиев
 
КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ-ОБЕДИНЕНИЕ“

1.  Албена Симеонова Върбанова
 
2.   Надежда Костова Пампорова
 
3.    Милена Вълчева Желева-Керанова
 
4.    Димитър Петков Франгов
 
5.  Божидар Тодоров Радев
 
6.   Мария Кирилова Георгиева
 
7.    Диян Хинков Деков
 
8.  Владимир Бориславов Лафазански
 
9.   Тодор  Георгиев Моралийски
 
10.  Симеон Димитров Симеонов
 
11.  Явор Валентинов Димитров
 
12.   Евгени Цонков Чобанов
 
ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1.Цветомира Иванова Цветанова
 
КП „ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ!“

1.Димитър Андреев Делчев
 
2.  Михаел Росенов Игнатов
 
3.  Стоянка Господинова Кескинова
 
4. Ташко Николаев Ташев
 
5. Галин Александров Бахнев
 
6.  Мариана Василева Петрова
 
7. Атанас Георгиев Атанасов
 
8. Павел Колев Костадинов
 
9.   Ивайло Петров Петров
 
10.   Ивайло Димитров Панайотов
 
11.   Мария Драгомирова Драганова
 
12.  Юзай Рушен Хамди
 
Коалиция „НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ КОД и РБ

1. Светослав Иванов Петков
 
2.  Петър Кирилов Костадинов
 
3.  Кристина Йорданова Сунгарска
 
4.  Красимир Коев Василев
 
5.  Мелани Миленова Станева
 
6.   Женя Андонова Андонова
 
ПП „АТАКА“
 
1.Георги Стойчев Йорданов
 
2. Димчо Господинов Кръстев
 
3. Недко Василев Недев
 
ПП“ИМА ТАКЪВ НАРОД”

1. Филип Маринов Станев
 
2. Ивайло Христов Христов
 
3. Иван Руменов Ганев, Балчик
 
4.Дарина Каварна Аргирова–Митева, Каварна
 
5. Стефан Иванов Костов
 
6. Георги Николов Михайлов
 
7. Красимир Димитров Милков
 
8. Александрина Петрова Димитрова
 
9. Станислава Иванова Стефанова
 
10. Моника Станиславова Петрова
 
11. Георги Христов Георгиев, Крушари
 
12. Кольо Милков Никифоров, Шабла
 
 
ПК  ГЕРБ/СДС

1. Деница Евгениева Сачева, социален педагог

2. Красимир Христов Николов, софтуерен специалист

3. Живко Николов Желязков, учител

4. Ростислав Николов Милков, инженер-корабоводител

5. Веселин Николаев Николов, IT специалист

6. Радослав Добрев Йорданов, земеделски производител и икономист

7. Нефизе Джелил Кадир, учител

8. Стефан Иванов Димов, предприемач

9. Иван Димитров Иванов, икономист

10. Петър Стоянов Бончев, счетоводител

11. Айхан Бейсим Апти, учител и треньор

12. Галин Иванов Костадинов, учител и треньор
 
ПП ДПС
 
1.  Хасан Ахмед Адемов
 
2.  Ертен Белгинова Анисова
 
3.  Дениз Бюрхан Дюкянджи
 
4.   Севинч Зия Касабова
 
5.   Габриел Видинов Каракашев
 
6.   Нежля Неджати Амди-Ганева
 
7.    Джошкун Девлет Якубов
 
8.    Нурсевен Фаредин Адил
 
9.  Марин Пенев Маринов
 
10.  Ясин Вежди Тасин
 
11.   Дилек Илхан Мюзекя
 
12.   Арзу Йосифова Енчева
 
 
 
ПП “РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕТО НА ОТЕЧЕСТВОТО“

 
1.  Мария Стефанова Атанасова
 
2.    Пламен Михайлов Първанов
 
3.   Димитър Йорданов Желязков
 
4.   Димитър Маринов Панайотов
 
5. Валентин  Михайлов Стоянов
 
6.  Стоил Станев Стоилов
 
7.   Недка Борисова Пенева
 
8.   Николай Ненов Ненов
 
9.   Искра Милкова Иванова
 
КОАЛИЦИЯ „ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ, БДС „РАДИКАЛИ“ И БНДС „ЦЕЛОКУПНА БЪЛГАРИЯ“
 

1. Йордан Апостолов Апостолов
 
2. Валентин Милев Вълчанов

3. Георги Александров Александров
 
 4. Максим Николаев Матвеев
 
5. Иван Николов Куцаров
 
6. Християна Живкова Иванова
 
ПП „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ“ 

1.  Борислав Атанасов Даскалов
 
2.    Ивайло Иванов Захариев
 
3.    Аполина Красимирова Минева
 
4.     Валентин Йорданов Йорданов

ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ “НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“ 

1.     Светла Николаева  Пенева
 
2.     Димка  Георгиева Атанасова
 
3. Мартин Найденов Николов
 
4.  Борис  Филипов Иванов
 
5.  Петър Йозов Топалски
 
6.  Данаил  Николаев  Иванов
 
ПП „БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ - ЕВРОЛЕВИЦА“ 
 
1.  Красимир Димов Костадинов
 
2. Иванка Стефанова Маркова
 
3.  Станислава Росенова Маринова
 
4.  Стоян Георгиев Димитров
 
5. Калинка Николова Георгиева
 
6.  Емилия Георгиева Иванова – Петрова

ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ“ 
 
1.   Асен Огнянов Асенов
 
2. Боян Веселинов Панайотов
 
3.  Калина Любенова Ташева
 
ПП „БЛАГОДЕНСТВИЕ – ОБЕДИНЕНИЕ - ГРАДИВНОСТ“ 
 
 
1.       Димитър Радев Вълков
 
2.      Хараламби Божидаров Маринов
 
3.       Александър Юлков Стойчев

ПП „ПРАВОТО“ 

1.Стоян Киров Стоянов
 
2. Стефка Петкова Кючукова
 
3.  Иван Любомиров Белинов
 
ПП „МИР“ 
 
1.  Владислав Тодоринов Пакеров
 
2. Красимир Иванчев Жейнов
 
3.  Камен Савов Анестиев
 
ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“ 

1.Георги Иванов Георгиев
 
2. Константина Венциславова Спасова
 
3.  Марин Минков Попов
 
4.  Димчо Димитров Димчев
 
5.  Веселин Мирославов Димитров
 
6.   Иван Пламенов Георгиев
 
7.   Галин Стоянов Иванов
 
8.     Маргарита Василева Иванова
 
9.    Светослав Тодоров Йорданов
 
10.   Диана Живкова Вълчева
 
11.   Стефан Михалев Борисов
 
ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“ 
 
1.Атанас Иванов Дойчев
 
2. Веселин Славчев Казаков
 
3. Даниела Светославова Рабчева

ПП „ГЛАС НАРОДЕН“

1.Михаил Иванов Михов
 
2. Николай Колев Диков
 
3.   Десислава Иванова Иванова
 
4.  Марин Маринов Маринов
 
5.  Ивелин Иванов Найденов
 
6.  Зорница Желева Пейкова
 
7.    Ангел Йорданов Ангелов

ПП „БРИГАДА“
 

 
1.Илвие Ибраимова Имамова
 
2.Павел Георгиев Калинков
 
ПП ВОЛЯ
1.Деница Любомирова Адамова
 
2.Бисер Йошов Атанасов
 
3.Иван Георгиев Гушев
 
4.Емил  Цветанов Шопов
 
5.Атанас Петров Атанасов
 
6.Анита Любенова Копоева
 
7.Радиана Красимирова Цонева
 
ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1.Маргарит Йорданов Карабуров
Снимка:dobrudjabg.com

Коментирайте
Подобни новини
594 на 100 000 души население е заболеваемостта в област Добрич за последните 14 дни
594 на 100 000 души население е заболеваемостта в област Добрич за последните 14 дни
Фермерско изложение „Вкусът на Добруджа“  в центъра на Добрич на Димитровден
Фермерско изложение „Вкусът на Добруджа“ в центъра на Добрич на Димитровден
Водните аварии днес
Водните аварии днес
21 са новите регистрирани случаи на коронавирус в област Добрич
21 са новите регистрирани случаи на коронавирус в област Добрич



Яндекс.Метрика