6 души са задържани заради расистките жестове на мача България-Англия

16.10.2019 г. 16:44:00 ч.
/
6 души са задържани заради расистките жестове на мача България-Англия
Шестима души са задържани заради расистките жестове по време на футболната среща България - Англия, съобщиха от МВР.

Продължава издирването на още трима, заснети от камерите на Националния стадион да отправят обидни жестове към играчите на английския отбор.
СДВР от снощи провежда спецоперация по издирването на нарушителите.
Общо са установени 15 лица, като спрямо 9 от тях до момента са събрани данни за участието им в противообществената проява.

От МВР информираха, че голяма част от задържаните членуват в радикални фен клубове на футболни отбори. Материалите ще бъдат докладвани в Софийската районна прокуратура, а работата по случая продължава./БГНЕС
Източник:БГНЕС

Коментирайте
Подобни новини
5,7% е целевият бюджетен дефицит за настоящата година
5,7% е целевият бюджетен дефицит за настоящата година
Повишават пенсията за старост
Повишават пенсията за старост
Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин
Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин
Земеделското министерство въвежда единна система за проследяване на храните
Земеделското министерство въвежда единна система за проследяване на храните



Яндекс.Метрика