Начало >Добруджа >Общество

7, 8 и 12 клас от 4 февруари тръгват постоянно на училище

24.01.2021 г. 09:10:39 ч.
/ ИА Добруджа
7, 8 и 12 клас от 4 февруари тръгват постоянно на училище
Учениците от 7, 8 и 12 клас тръгват постоянно на училище от началото на втория срок.
"От 4 февруари започват присъствено обучение три класа в системата на средното образование", заяви здравният министър проф. д-р Костадин Ангелов.

Досега се очакваше решение на здравното и на образователното министерство, като се говореше евентуално за ротационен принцип, за да не присъстват в класната стая целите класове.

Според здравния министър няма да се нарушат противоепидемичните мерки, защото тръгването на трите класа означава не повече от 40 на сто присъстващи ученици в едно училище.
 
Снимка:БГНЕС
Източник:24 часа

Коментирайте
Подобни новини
Безплатни консултации и информационни материали  в Добрич в Деня за борба с наркотиците
Безплатни консултации и информационни материали в Добрич в Деня за борба с наркотиците
МБАЛ - Добрич получи поредно дарение от Християнска църква „Отворено Небе“
МБАЛ - Добрич получи поредно дарение от Християнска църква „Отворено Небе“
Ученици от ПГАС – Добрич дадоха символично начало на жътвата в Добруджа (СНИМКИ И ВИДЕО)
Ученици от ПГАС – Добрич дадоха символично начало на жътвата в Добруджа (СНИМКИ И ВИДЕО)
Водните аварии днес
Водните аварии днес



Яндекс.Метрика