Начало >Добруджа >Общество

Аграрната гимназия в Добрич със златни медали от национален конкурс за мартеници

05.06.2020 г. 15:22:42 ч.
/
Аграрната гимназия в Добрич със златни медали от национален конкурс за мартеници
 
За втора поредна  година ученици от клубовете по интереси в Аграрната гимназия в Добрич с ръководители Галина Русева и Диана Славова печелят златото в Националния конкурс за мартеници „Пижо и Пенда“. Заедно с миналогодишната победа в Националното състезание „Млад  фермер“ и тазгодишното представяне в конкурса за ръчно изработени мартеници възпитаниците на гимназията успяха успешно  да продължат традицията да печелят първи места.
Директорът на гимназията инж. Господинов връчи на Кристиян Славов от 9-ти клас професия Производител на селскостопанска продукция и Йордан Янакиев от 10 клас професия Техник на селскостопанска техника златни медали, грамоти и оригинални пъзели, получени от  конкурса. Надпреварата се провежда за единадесети път и се организира от сдружение „Дай, бабо, огънче“ гр. Перник и Читалище „П. К. Яворов“1926г. – с. Мещица.

Коментирайте
Подобни новини
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Времето на 23 юни
Времето на 23 юни
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика