Начало >Добруджа >Общество

Аграрната гимназия в Добрич със златни медали от национален конкурс за мартеници

05.06.2020 г. 15:22:42 ч.
/
Аграрната гимназия в Добрич със златни медали от национален конкурс за мартеници
 
За втора поредна  година ученици от клубовете по интереси в Аграрната гимназия в Добрич с ръководители Галина Русева и Диана Славова печелят златото в Националния конкурс за мартеници „Пижо и Пенда“. Заедно с миналогодишната победа в Националното състезание „Млад  фермер“ и тазгодишното представяне в конкурса за ръчно изработени мартеници възпитаниците на гимназията успяха успешно  да продължат традицията да печелят първи места.
Директорът на гимназията инж. Господинов връчи на Кристиян Славов от 9-ти клас професия Производител на селскостопанска продукция и Йордан Янакиев от 10 клас професия Техник на селскостопанска техника златни медали, грамоти и оригинални пъзели, получени от  конкурса. Надпреварата се провежда за единадесети път и се организира от сдружение „Дай, бабо, огънче“ гр. Перник и Читалище „П. К. Яворов“1926г. – с. Мещица.

Коментирайте
Подобни новини
Ученическа конференция на тема  „Свободата като лична и колективна концепция“ организира ЧГ"Райко Цончев"
Ученическа конференция на тема „Свободата като лична и колективна концепция“ организира ЧГ"Райко Цончев"
Свилен Трифонов: Предложените промени в осигуряването на държавните служители са стъпка към повече справедливост
Свилен Трифонов: Предложените промени в осигуряването на държавните служители са стъпка към повече справедливост
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител
Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител



Яндекс.Метрика