Начало >Добруджа >Регионални

Албена отново ще е домакин на Годишната среща на местните власти

15.09.2021 г. 11:47:21 ч.
/
Албена отново ще е домакин на Годишната среща на местните власти
На 19 и 20 септември в к.к. „Албена“ ще се състои XXXIV Общо събрание на Националното сдружение на общините в Република България.
Форумът събира кметове, председатели на общински съвети, съветници и ключови експерти от общините с представители на законодателната, изпълнителната власт, дипломати, партньори от страната и чужбина за обмен на идеи и опит, за обсъждане на важни за развитието на общините и държавата проблеми.
Програмата на събитието включва Икономически форум, дискусия по проблемите на децентрализацията и Форум за зелени политики, който е част от Конференцията за бъдещето на Европа.
Част от форума е церемонията по връчване на наградите на НСОРБ и изложение на фирми, чиято дейност е свързана с функциите и работата на общините.
През 2021 г. в рамките на Годишната среща на местните власти ще се състои и Общото събрание на НСОРБ. 
Събитието ще се проведе в зала „Перуника“, при спазване на всички изисквания, съгласно т.23 от Заповедта на Министъра на здравеопазването. Преди  допускането в залата на всички участници, организатори и помощен персонал ще бъде осъществяван контрол на здравния статус.

Коментирайте
Подобни новини
Камерният музикален фестивал „В Двореца“ събира музикални светове в четири тематични вечери
Камерният музикален фестивал „В Двореца“ събира музикални светове в четири тематични вечери
Над 2 500 изпълнители се очаква да вземат участие тази година в събора край Дебрене
Над 2 500 изпълнители се очаква да вземат участие тази година в събора край Дебрене
Утре стартира основният ремонт на 29 км третокласни пътища в община Генерал Тошево
Утре стартира основният ремонт на 29 км третокласни пътища в община Генерал Тошево
Училището в село Стефаново вече разполага с модерен STEM център (СНИМКИ)
Училището в село Стефаново вече разполага с модерен STEM център (СНИМКИ)



Яндекс.Метрика