БАСКЕТБОЛ: Атанас Йорданов от „Ънстопабъл“ – MVP на кръга

18.02.2020 г. 09:52:00 ч.
/
Атанас Йорданов от баскетболен клуб „Ънстопабъл“ бе избран за най-полезен състезател на 14-ия кръг на зона „Изток“ на Българска баскетболна лига. Добричлии победиха „Старите вълци“ от Разград с 80:66 в залата на Икономически университет - Варна.

Най-резултатен за „Ънстопабъл“ бе Атанас Йорданов, който отбеляза 24 точки. Той се отличи с дабъл-дабъл, като записа и 17 спечелени борби в мача.

След първата четвърт „Старите вълци“ водеха с 24:18, но още до полувремето „Ънстопабъл“ обърна резултата в своя полза и след първите 20 минути водеше с 37:36. Това бе четвъртата победа за „Ънстопабъл“ за сезона. Отборът заема деветото място сред 12-те отбора в зона „Изток“.

Снимка: Bulgarian Basketball League