Берлускони влезе в болница

17.11.2014 г. 08:51:00 ч.
/ ИА Добруджа
Берлускони влезе в болница
Бившият премиер на Италия Силвио Берлускони е приет в миланската болница „Сан Рафаеле" с подозрения за конюнктивит, пише в. „ Кориере дела сера". Берлускони се почувствал зле в събота при представяне на книга. „ Извинете ме за слънчевите очила, но ми сълзи лявото око", заяви пред публиката Берлускони.
Той трябва да остане в болница поне седмица. Лекари отказват да разкрият подробности за състоянието на известния политик.
През март 2013 г. Берлускони също влезе в болница, за да лекува конюнктивит.

Източник:News.bg

Коментирайте
Подобни новини
Украйна нанесе удари по две руски рафинерии, железопътен мост в Крим и склад за боеприпаси
Украйна нанесе удари по две руски рафинерии, железопътен мост в Крим и склад за боеприпаси
Рекордната горещина в Европа: Жегата се измества на изток
Рекордната горещина в Европа: Жегата се измества на изток
Поредна размяна на удари между САЩ и Иран и взаимни обвинения в нарушаване на примирието
Поредна размяна на удари между САЩ и Иран и взаимни обвинения в нарушаване на примирието
Германия започва масова депортация на афганистанци
Германия започва масова депортация на афганистанци



Яндекс.Метрика