Начало >Добруджа >Общество

Бюрото по труда набира кандидати да се обучават за камериерки

24.02.2014 г. 14:32:00 ч.
/ ИА Добруджа
Бюрото по труда набира кандидати да се обучават за камериерки
Бюро по труда в Добрич набира лица, желаещи да се обучават по професията камериер. За обучението могат да кандидатстват младежи до 29 годишна възраст, лица над 50 години, като и лица с намалена работоспособност. Всички те трябва да имат завършено, минимум основно обучение. По време на обучението курсистите ще получават стипендия в размер на 8 лева на ден, съобщават още от Бюро по труда. Документи се приемат в стая 605 на ДБТ-Добрич до 25.02.2014 година включително.


Коментирайте
Подобни новини
Четвърта национална изложба на българския комикс гостува в Добрич
Четвърта национална изложба на българския комикс гостува в Добрич
„Аз съм ти фен“ - новата песен на деветгодишната Надежда от Студио „Зонели“ (ВИДЕО)
„Аз съм ти фен“ - новата песен на деветгодишната Надежда от Студио „Зонели“ (ВИДЕО)
Водните аварии днес
Водните аварии днес
85 години от 22 юни 1941 г., когато СССР атакува Добрич по въздух
85 години от 22 юни 1941 г., когато СССР атакува Добрич по въздух



Яндекс.Метрика