Начало >Добруджа >Общество

Бюрото по труда набира кандидати да се обучават за камериерки

24.02.2014 г. 14:32:00 ч.
/ ИА Добруджа
Бюрото по труда набира кандидати да се обучават за камериерки
Бюро по труда в Добрич набира лица, желаещи да се обучават по професията камериер. За обучението могат да кандидатстват младежи до 29 годишна възраст, лица над 50 години, като и лица с намалена работоспособност. Всички те трябва да имат завършено, минимум основно обучение. По време на обучението курсистите ще получават стипендия в размер на 8 лева на ден, съобщават още от Бюро по труда. Документи се приемат в стая 605 на ДБТ-Добрич до 25.02.2014 година включително.


Коментирайте
Подобни новини
Ученическа конференция на тема  „Свободата като лична и колективна концепция“ организира ЧГ"Райко Цончев"
Ученическа конференция на тема „Свободата като лична и колективна концепция“ организира ЧГ"Райко Цончев"
Свилен Трифонов: Предложените промени в осигуряването на държавните служители са стъпка към повече справедливост
Свилен Трифонов: Предложените промени в осигуряването на държавните служители са стъпка към повече справедливост
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител
Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител



Яндекс.Метрика