Начало >Добруджа >Общество

Бюрото по труда набира кандидати да се обучават за камериерки

24.02.2014 г. 14:32:00 ч.
/ ИА Добруджа
Бюрото по труда набира кандидати да се обучават за камериерки
Бюро по труда в Добрич набира лица, желаещи да се обучават по професията камериер. За обучението могат да кандидатстват младежи до 29 годишна възраст, лица над 50 години, като и лица с намалена работоспособност. Всички те трябва да имат завършено, минимум основно обучение. По време на обучението курсистите ще получават стипендия в размер на 8 лева на ден, съобщават още от Бюро по труда. Документи се приемат в стая 605 на ДБТ-Добрич до 25.02.2014 година включително.


Коментирайте
Подобни новини
С ремонт за над 2.5 млн. евро Домът за стари хора в Добрич е напълно модернизиран (ВИДЕО)
С ремонт за над 2.5 млн. евро Домът за стари хора в Добрич е напълно модернизиран (ВИДЕО)
Няколко дни до концерта на ПФА „Добруджа“ и Ансамбъл „Пирин“ в Добрич
Няколко дни до концерта на ПФА „Добруджа“ и Ансамбъл „Пирин“ в Добрич
Водните аварии днес
Водните аварии днес
Обучителен тренинг за учители и специалисти на тема „Граници и асертивност“ се проведе в Добрич
Обучителен тренинг за учители и специалисти на тема „Граници и асертивност“ се проведе в Добрич



Яндекс.Метрика