Начало >Добруджа >Общество

Бюрото по труда набира кандидати да се обучават за камериерки

24.02.2014 г. 14:32:00 ч.
/ ИА Добруджа
Бюрото по труда набира кандидати да се обучават за камериерки
Бюро по труда в Добрич набира лица, желаещи да се обучават по професията камериер. За обучението могат да кандидатстват младежи до 29 годишна възраст, лица над 50 години, като и лица с намалена работоспособност. Всички те трябва да имат завършено, минимум основно обучение. По време на обучението курсистите ще получават стипендия в размер на 8 лева на ден, съобщават още от Бюро по труда. Документи се приемат в стая 605 на ДБТ-Добрич до 25.02.2014 година включително.


Коментирайте
Подобни новини
Над 1 700 евро са събрани на Еньовден в подкрепа на образователен център в ЕК „Стария Добрич“
Над 1 700 евро са събрани на Еньовден в подкрепа на образователен център в ЕК „Стария Добрич“
Национален протест за достойно майчинство ще се проведе  на 1 юли в Добрич
Национален протест за достойно майчинство ще се проведе на 1 юли в Добрич
Детски хор „Маестро Захари Медникаров“ приключи сезона с отлична оценка (ВИДЕО)
Детски хор „Маестро Захари Медникаров“ приключи сезона с отлична оценка (ВИДЕО)
Безплатни консултации и информационни материали  в Добрич в Деня за борба с наркотиците
Безплатни консултации и информационни материали в Добрич в Деня за борба с наркотиците



Яндекс.Метрика