Близнашки с положителна оценка за кабинета

27.01.2015 г. 10:41:00 ч.
/ ИА Добруджа
Близнашки с положителна оценка за кабинета
„Оценката за настоящия кабинет не може да бъде друга, освен положителна. Самият факт, че имаме правителство, е успех". Това заяви пред бТВ бившият служебен премиер Георги Близнашки. Той коментира работата на правителството до момента.
Управляващите са набелязали верните ориентири, смята професорът. И изтъкна, че се надява кабинетът да издържи поне до местните избори.
„На нас ни трябва въвеждане на задължителното гласуване. Навлиза едно ново поколение, което е отчуждено от това, което се случва", коментира още той.
Близнашки коментира и гнилите ябълки в съдебната система. Той уточни, че харесва намесата на френския посланик в казуса „Последва още едно вмешателство на други посланици. Аз съм за реформата, но сега могат да бъдат въведени неща, които да я взривят по-късно", добави Близнашки.
Бившият служебен премиер бе категоричен, че няма да се върне в политиката. И увери, че се чувства добре като преподавател.


Коментирайте
Подобни новини
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му
DARA ще разказва историята на България пред света
DARA ще разказва историята на България пред света
Румен Радев в Гданск: Международната общност трябва да мобилизира усилия за прекратяване на войната в Украйна
Румен Радев в Гданск: Международната общност трябва да мобилизира усилия за прекратяване на войната в Украйна
Увеличението на парите за здраве тази година е с 8,5% спрямо 2025 г.
Увеличението на парите за здраве тази година е с 8,5% спрямо 2025 г.



Яндекс.Метрика