Близнашки с положителна оценка за кабинета

27.01.2015 г. 10:41:00 ч.
/ ИА Добруджа
Близнашки с положителна оценка за кабинета
„Оценката за настоящия кабинет не може да бъде друга, освен положителна. Самият факт, че имаме правителство, е успех". Това заяви пред бТВ бившият служебен премиер Георги Близнашки. Той коментира работата на правителството до момента.
Управляващите са набелязали верните ориентири, смята професорът. И изтъкна, че се надява кабинетът да издържи поне до местните избори.
„На нас ни трябва въвеждане на задължителното гласуване. Навлиза едно ново поколение, което е отчуждено от това, което се случва", коментира още той.
Близнашки коментира и гнилите ябълки в съдебната система. Той уточни, че харесва намесата на френския посланик в казуса „Последва още едно вмешателство на други посланици. Аз съм за реформата, но сега могат да бъдат въведени неща, които да я взривят по-късно", добави Близнашки.
Бившият служебен премиер бе категоричен, че няма да се върне в политиката. И увери, че се чувства добре като преподавател.


Коментирайте
Подобни новини
Финансовият министър настоя: Бюджет 2026 е бюджет на реалността!
Финансовият министър настоя: Бюджет 2026 е бюджет на реалността!
4 американски самолета вече са излетели от София
4 американски самолета вече са излетели от София
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор



Яндекс.Метрика