Борисов: Кризата ни съсипа

21.11.2020 г. 14:10:20 ч.
/
Борисов: Кризата ни съсипа
Кризата ни съсипа. Това стана ясно от коментара на премиера Бойко Борисов.

Той вече имал усещането, че пандемията не е от месеци, а от години в живота ни.

Премиерът смята, че с тези затваряния на държавите положението е лошо. "Хем не се дава никакъв реален ефект за заболяването, хем се нанасят огромни щети на бюджетите", опасява се той.

Всички заводи продължават да се разширяват, заяви Бойко Борисов по време на посещението си в завод за военни коли край Самоков. Дотук за бизнеса сме дали 1 млрд. лева, похвали се той и изтъкна, че резултатът бил много добър. Всички заводи продължават да се разширяват, за радост има и инвестиции", заяви още Борисов.За него е важно да работят хората, за да имат пари, да се чувстват добре и да имат гаранция, че няма да ги уволняват.

Всеки трябва да пробва да се възползва от мярката 60/40, категоричен е той. Единият реактор в АЕЦ "Козлодуй" работи само за загубите, които имаме по мрежата, затова трябва да има енергийна ефективност, подчерта още Бойко Борисов.
Снимка:webnews.bg
Източник:News.bg

Коментирайте
Подобни новини
Финансовият министър настоя: Бюджет 2026 е бюджет на реалността!
Финансовият министър настоя: Бюджет 2026 е бюджет на реалността!
4 американски самолета вече са излетели от София
4 американски самолета вече са излетели от София
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор



Яндекс.Метрика