Борисов: Кризата ни съсипа

21.11.2020 г. 14:10:20 ч.
/
Борисов: Кризата ни съсипа
Кризата ни съсипа. Това стана ясно от коментара на премиера Бойко Борисов.

Той вече имал усещането, че пандемията не е от месеци, а от години в живота ни.

Премиерът смята, че с тези затваряния на държавите положението е лошо. "Хем не се дава никакъв реален ефект за заболяването, хем се нанасят огромни щети на бюджетите", опасява се той.

Всички заводи продължават да се разширяват, заяви Бойко Борисов по време на посещението си в завод за военни коли край Самоков. Дотук за бизнеса сме дали 1 млрд. лева, похвали се той и изтъкна, че резултатът бил много добър. Всички заводи продължават да се разширяват, за радост има и инвестиции", заяви още Борисов.За него е важно да работят хората, за да имат пари, да се чувстват добре и да имат гаранция, че няма да ги уволняват.

Всеки трябва да пробва да се възползва от мярката 60/40, категоричен е той. Единият реактор в АЕЦ "Козлодуй" работи само за загубите, които имаме по мрежата, затова трябва да има енергийна ефективност, подчерта още Бойко Борисов.
Снимка:webnews.bg
Източник:News.bg

Коментирайте
Подобни новини
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му
DARA ще разказва историята на България пред света
DARA ще разказва историята на България пред света
Румен Радев в Гданск: Международната общност трябва да мобилизира усилия за прекратяване на войната в Украйна
Румен Радев в Гданск: Международната общност трябва да мобилизира усилия за прекратяване на войната в Украйна
Увеличението на парите за здраве тази година е с 8,5% спрямо 2025 г.
Увеличението на парите за здраве тази година е с 8,5% спрямо 2025 г.



Яндекс.Метрика