Борисов: На 15 юни падат всички мерки, освен социалните

03.06.2020 г. 11:27:27 ч.
/
Борисов: На 15 юни падат всички мерки, освен социалните
На 15 юни падат всички мерки, освен социалните. Това каза премиерът Борисов по време на заседание на Министерския съвет, което се провежда присъствено за пръв път след облекчаването на мерките във връзка с коронавируса.    
Борисов заяви, че има недомислие в заповедта за предпазните маски. „Ако донесем по една чиния с ядене, може да сте без маски, ако е ресторант, може да сте без маски, а сега трябва да сте с маски”, коментира премиерът. „Всеки ден създаваме проблем на хората с нещо недомислено. На 15 юни изтича извънредното санитарно положение. На 15 юни трябва да падне всичко, само да останат социалните мерки”, каза Борисов.
Премиерът обяви още, че се отпускат средства в размер на 600 000 лева за ремонта на Рилския манастир, както и 1,3 милиона за пречиствателната станция на Светата обител.
Източник:Nova.bg

Коментирайте
Подобни новини
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му
DARA ще разказва историята на България пред света
DARA ще разказва историята на България пред света
Румен Радев в Гданск: Международната общност трябва да мобилизира усилия за прекратяване на войната в Украйна
Румен Радев в Гданск: Международната общност трябва да мобилизира усилия за прекратяване на войната в Украйна
Увеличението на парите за здраве тази година е с 8,5% спрямо 2025 г.
Увеличението на парите за здраве тази година е с 8,5% спрямо 2025 г.



Яндекс.Метрика