Бразилецът Том връчи наградата на печелившия фен от играта на радио „Добруджа“ (ВИДЕО)

21.10.2021 г. 14:58:42 ч.
/
Бразилецът Том връчи две сезонни карти за сектора с козирка на стадион „Дружба“ на Божидар Недялков – печелившия фен в играта на радио „Добруджа“ и футболен клуб „Добруджа“. Наградата е осигурена от Управителния съвет на клуба.

23-годишният Божидар спечели картите, като преди два дни отговори вярно в ефира на радио „Добруджа“ в спортното предаване „Спринт“ на въпроса кой футболист има най-много голове за „Добруджа“ до тук през този сезон – Андриан Димитров, и кой бразилец носи жълто-зеления екип – Уелингтон Брито да Силва, по-известен като Том. За изненада на Божидар лично шампионът с „Литекс“ го очакваше днес в нашата редакция, за да му връчи наградата. Изненадите за Божидар не свършват до тук, защото той получава и покана да участва в куиза „Само Добруджа“.

През следващата седмица медийна група „Добруджа“ ще даде възможност на още един фен да спечели две абонаментни карти за мачовете на ФК „Добруджа“ през този сезон.