Начало >Добруджа >Регионални

Централна градска част пак без вода

18.03.2014 г. 09:33:00 ч.
/ ИА Добруджа
Централна градска част пак без вода

Централна градска част остава без вода поради авария на бул. „Добричка епопея". Водни аварии има още в Балик бл.14, ул. "П. Алексиев", ул. "Бачо Киро", ул. "Тополи".- Община Добричка – с. Росеново, с. Безводица, с. Пчелино, с. Владимирово- Община Балчик – Балчик - Вилна зона "Белите скали" ул.12; с. Пряспа;- Община Каварна – с. Българево; с. Камен бряг- Община Шабла – с. Черноморци- Община Ген. Тошево – с. Изворово- Община Тервел – без аварии,- Община Крушари – с. Земенци, с. Загорци.



Коментирайте
Подобни новини
Фолклор, билки и традиции на 13-ия Еньовски събор „Край язовир Дрян“ (ВИДЕО)
Фолклор, билки и традиции на 13-ия Еньовски събор „Край язовир Дрян“ (ВИДЕО)
Успешен 16-и „Празник на гърнетата“ в Крушари, обмислят да изнесат събитието в гора (ВИДЕО)
Успешен 16-и „Празник на гърнетата“ в Крушари, обмислят да изнесат събитието в гора (ВИДЕО)
ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Ген. Тошево успешно реализира проект „CHANGE“ – „Да изберем здравето и природата за глобална защита“
ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Ген. Тошево успешно реализира проект „CHANGE“ – „Да изберем здравето и природата за глобална защита“
Малки и големи се изявиха на сцената 13-ия Еньовски събор „Край язовир Дрян“ (СНИМКИ)
Малки и големи се изявиха на сцената 13-ия Еньовски събор „Край язовир Дрян“ (СНИМКИ)



Яндекс.Метрика