Начало >Добруджа >Общество

Центърът на Добрич без вода заради авария на основен водопровод

24.02.2014 г. 10:15:00 ч.
/ ИА Добруджа
Центърът на Добрич без вода заради авария на основен водопровод
Централна градска част е с нарушено водоподаване заради отстраняване на възникнала авария по основен водопровод Ф 546 в района на кръстовището на ул."Панайот Хитов" с ул."Кирил и Методий", съобщават от „В и К" Добрич.
Аварийните екипи на дружеството ще направят всичко възможно за своевременно отстраняване на ВиК авариите около 14:00 часа и възстановяване на водоподаването около 15:30 часа. При отстраняването на В и К авария е необходимо технологично време от два до три часа да се напълни водопреносната система, уточняват от водоното дружество. Екипите на „В и К" днес отстраняват още аварии по ул. "Железничарска" и кв. "Строител" в Добрич.


Коментирайте
Подобни новини
Д-р Жанина Калинкова: МБАЛ-Добрич запази своята устойчивост и продължава да се развива (ВИДЕО)
Д-р Жанина Калинкова: МБАЛ-Добрич запази своята устойчивост и продължава да се развива (ВИДЕО)
Над 2 млн. евро европейско финансиране за бизнеса в област Добрич
Над 2 млн. евро европейско финансиране за бизнеса в област Добрич
Четвърта национална изложба на българския комикс гостува в Добрич
Четвърта национална изложба на българския комикс гостува в Добрич
„Аз съм ти фен“ - новата песен на деветгодишната Надежда от Студио „Зонели“ (ВИДЕО)
„Аз съм ти фен“ - новата песен на деветгодишната Надежда от Студио „Зонели“ (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика