Начало >Добруджа >Общество

Част от Добрич е без вода заради авария в рамките на ЛОТ 1 по водния цикъл

14.12.2019 г. 07:30:01 ч.
/
Част от Добрич е без вода заради авария в рамките на ЛОТ 1 по водния цикъл
От снощи е спряно водоподаването в района заключен между улиците "Христо Ботев", "Ген. Попов", бул. "Добруджа" и бул. "Русия". Причината е аварирал водопровод, по време на дейности по ЛОТ 1 на водния проект, съобщават от община Добрич. При дейностите се е получило свличане на земна маса и пропадане на водопроводен участък. 
Повредата ще бъде отстранена в рамките на днешния ден.

Коментирайте
Подобни новини
Ученическа конференция на тема  „Свободата като лична и колективна концепция“ организира ЧГ"Райко Цончев"
Ученическа конференция на тема „Свободата като лична и колективна концепция“ организира ЧГ"Райко Цончев"
Свилен Трифонов: Предложените промени в осигуряването на държавните служители са стъпка към повече справедливост
Свилен Трифонов: Предложените промени в осигуряването на държавните служители са стъпка към повече справедливост
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител
Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител



Яндекс.Метрика