Начало >Добруджа >Общество

Част от Добрич е без вода заради авария в рамките на ЛОТ 1 по водния цикъл

14.12.2019 г. 07:30:01 ч.
/
Част от Добрич е без вода заради авария в рамките на ЛОТ 1 по водния цикъл
От снощи е спряно водоподаването в района заключен между улиците "Христо Ботев", "Ген. Попов", бул. "Добруджа" и бул. "Русия". Причината е аварирал водопровод, по време на дейности по ЛОТ 1 на водния проект, съобщават от община Добрич. При дейностите се е получило свличане на земна маса и пропадане на водопроводен участък. 
Повредата ще бъде отстранена в рамките на днешния ден.

Коментирайте
Подобни новини
Стотици добричлии и гости на града празнуват Еньовден в Етнографския комплекс (ВИДЕО)
Стотици добричлии и гости на града празнуват Еньовден в Етнографския комплекс (ВИДЕО)
Фолклор оглася лапидариума на „Стария Добрич“ на Еньовден (СНИМКИ)
Фолклор оглася лапидариума на „Стария Добрич“ на Еньовден (СНИМКИ)
Община Добрич представи резултатите и мерките за управление на климатичните рискове по проект „АРКАДИЯ“ (ВИДЕО)
Община Добрич представи резултатите и мерките за управление на климатичните рискове по проект „АРКАДИЯ“ (ВИДЕО)
Зрелостниците на гимназията по туризъм получиха дипломите си в Дом-паметник "Йордан Йовков"
Зрелостниците на гимназията по туризъм получиха дипломите си в Дом-паметник "Йордан Йовков"



Яндекс.Метрика