Начало >Добруджа >Регионални

Дарения за новия храм чакат в Котленци

13.12.2019 г. 15:24:13 ч.
/
Дарения за новия храм чакат в Котленци

Продължава набирането на средства за храма „Рождество Богородично“ в село Котленци, община Добричка. Досега в изграждането му са инвестирани повече от 16 000 лева, съобщи кметът на Котленци и председател на Инициативния комитет Цветанка Йорданова. Все още са необходими около 5 000 лева за довършването на храма.  За дарения е открита и банкова сметка в Общинска банка – Добрич:
BG 98 SOMB  9130 10 66093001
Всички дарители получават Свидетелство за дарение, заяви Йорданова.
Източник:Община Добричка

Коментирайте
Подобни новини
Успешен 16-и „Празник на гърнетата“ в Крушари, обмислят да изнесат събитието в гора (ВИДЕО)
Успешен 16-и „Празник на гърнетата“ в Крушари, обмислят да изнесат събитието в гора (ВИДЕО)
ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Ген. Тошево успешно реализира проект „CHANGE“ – „Да изберем здравето и природата за глобална защита“
ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Ген. Тошево успешно реализира проект „CHANGE“ – „Да изберем здравето и природата за глобална защита“
Малки и големи се изявиха на сцената 13-ия Еньовски събор „Край язовир Дрян“ (СНИМКИ)
Малки и големи се изявиха на сцената 13-ия Еньовски събор „Край язовир Дрян“ (СНИМКИ)
Добрички общински съвет ще заседава на 24 юни
Добрички общински съвет ще заседава на 24 юни



Яндекс.Метрика