Начало >Добруджа >Общество

Децата от „Еко лято” измайсториха свещи

17.07.2019 г. 17:17:25 ч.
/
Децата от „Еко лято” измайсториха свещи
Сред ухание на мед и пчелен восък, участниците в Програма "Еко лято" развихриха въображението си, проявиха креативност и с много търпение измайсториха свещи. В Еко работилницата използвахме естествени материали, восъчни листи и памучен конец, те се превърнаха в уникални свещи -  цветя, звезди, сърца, животни и различни причудливи форми, посочват от Младежки център - Добрич.


Коментирайте
Подобни новини
Над 1 700 евро са събрани на Еньовден в подкрепа на образователен център в ЕК „Стария Добрич“
Над 1 700 евро са събрани на Еньовден в подкрепа на образователен център в ЕК „Стария Добрич“
Национален протест за достойно майчинство ще се проведе  на 1 юли в Добрич
Национален протест за достойно майчинство ще се проведе на 1 юли в Добрич
Детски хор „Маестро Захари Медникаров“ приключи сезона с отлична оценка (ВИДЕО)
Детски хор „Маестро Захари Медникаров“ приключи сезона с отлична оценка (ВИДЕО)
Безплатни консултации и информационни материали  в Добрич в Деня за борба с наркотиците
Безплатни консултации и информационни материали в Добрич в Деня за борба с наркотиците



Яндекс.Метрика