Начало >Добруджа >Общество

Децата от „Еко лято” измайсториха свещи

17.07.2019 г. 17:17:25 ч.
/
Децата от „Еко лято” измайсториха свещи
Сред ухание на мед и пчелен восък, участниците в Програма "Еко лято" развихриха въображението си, проявиха креативност и с много търпение измайсториха свещи. В Еко работилницата използвахме естествени материали, восъчни листи и памучен конец, те се превърнаха в уникални свещи -  цветя, звезди, сърца, животни и различни причудливи форми, посочват от Младежки център - Добрич.


Коментирайте
Подобни новини
Жълт код за опасни горещини в цяла България утре
Жълт код за опасни горещини в цяла България утре
Месечна прогноза за юли: Очакват се продължителни горещи вълни
Месечна прогноза за юли: Очакват се продължителни горещи вълни
Днес е Видовден - денят, в който всичко излиза наяве
Днес е Видовден - денят, в който всичко излиза наяве
Прогноза за неделя - 28 юни
Прогноза за неделя - 28 юни



Яндекс.Метрика