Начало >Добруджа >Общество

Децата от „Еко лято” измайсториха свещи

17.07.2019 г. 17:17:25 ч.
/
Децата от „Еко лято” измайсториха свещи
Сред ухание на мед и пчелен восък, участниците в Програма "Еко лято" развихриха въображението си, проявиха креативност и с много търпение измайсториха свещи. В Еко работилницата използвахме естествени материали, восъчни листи и памучен конец, те се превърнаха в уникални свещи -  цветя, звезди, сърца, животни и различни причудливи форми, посочват от Младежки център - Добрич.


Коментирайте
Подобни новини
Д-р Жанина Калинкова: МБАЛ-Добрич запази своята устойчивост и продължава да се развива (ВИДЕО)
Д-р Жанина Калинкова: МБАЛ-Добрич запази своята устойчивост и продължава да се развива (ВИДЕО)
Над 2 млн. евро европейско финансиране за бизнеса в област Добрич
Над 2 млн. евро европейско финансиране за бизнеса в област Добрич
Четвърта национална изложба на българския комикс гостува в Добрич
Четвърта национална изложба на българския комикс гостува в Добрич
„Аз съм ти фен“ - новата песен на деветгодишната Надежда от Студио „Зонели“ (ВИДЕО)
„Аз съм ти фен“ - новата песен на деветгодишната Надежда от Студио „Зонели“ (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика