Начало >Добруджа >Общество

Директорът на болницата участва в работна среща с министъра на здравеопазването

19.09.2018 г. 17:38:28 ч.
/
Директорът на болницата участва в работна среща с  министъра на  здравеопазването
Д-р Светозар Байчев, директор на МБАЛ Добрич,  участва в работна среща с министъра   на здравеопазването Кирил Ананиев и  зам.министър Жени Начева. В срещата, провела се  в КК Албена, са се включили директори на областни болници от цялата страна. Обсъждани са проблемите в сектора. Пред директорите на областните болници, министър Ананиев е представил новият вариант на здравно-осигурителна система. Предстои  предложението да бъде обсъдено и дискутирано с всички съсловни и пациентски организации.
Снимка:dobrudjabg.com

Коментирайте
Подобни новини
Днес е Видовден - денят, в който всичко излиза наяве
Днес е Видовден - денят, в който всичко излиза наяве
Прогноза за неделя - 28 юни
Прогноза за неделя - 28 юни
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.
Ученици от ЕГ „Гео Милев”  ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература
Ученици от ЕГ „Гео Милев” ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература



Яндекс.Метрика