Начало >Добруджа >Общество

До края на месеца „Отворени врати” във ВУМК

22.02.2014 г. 09:26:00 ч.
/ ИА Добруджа
До края на месеца „Отворени врати” във ВУМК

„Месец на отворените врати" с е провежда през февруари във ВУМК. Всички ученици, родители и кандидат-студенти, които проявяват интерес към висшето училище могат да посетят базите му в Добрич и Варна. Инициативата ще продължи до края на месеца, като освен организираните обиколки, в които могат да се включат посетителите и да научат повече за специалностите, възможностите за стипендии и стажове в чужбина, както и да разгледат материалната база, заинтересуваните могат да се срещнат с настоящи български и чуждестранни студенти и да придобият по-добра представа за студентския живот във и извън колежа.



Коментирайте
Подобни новини
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Времето на 23 юни
Времето на 23 юни
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика