„Добруджа” загуби от ЦСКА на старта в Елитната група до 15 години

25.08.2019 г. 08:15:42 ч.
/
Отборът на „Добруджа“ при юношите до 15 години загуби първата си среща от новото първенство в Елитната група на България. На старта добричките таланти отстъпиха с 0:2 в София пред връстниците си от ЦСКА. „Жълто-зелените“ успяха да спрат устрема на домакините през първото полувреме, но след почивката „червените” успяха да стигнат до два безответни гола чрез капитана Росен Маринов и Иван Нешков.
Следващият двубой за първенство на добруджанци е още в сряда, 28 август, когато воденият от Павлин Тодоров тим приема в първото си домакинство за сезона „Септември“ /София/.
Снимка:cska.bg