Начало >Добруджа >Регионални

Двама души от община Генерал Тошево са с коронавирусна инфекция

18.09.2020 г. 14:04:18 ч.
/
Двама души от община Генерал Тошево са с коронавирусна инфекция
Двама жители на община Генерал Тошево са с коронавирусна инфекция към днешна дата. Това информират от общинската администрация. Единият от тях се намира в болнично заведение, а другият е на домашно лечение. Под карантина е поставено едно контактно лице.
Кризисният щаб и ръководството на Община Генерал Тошево апелират към всички жители, собственици на търговски обекти и работещи в публични институции на територията на общината да бъдат отговорни и да спазват всички противоепидемични мерки, с цел опазване на живота и здравето на местната общност.
 
Източник:Община Ген.Тошево

Коментирайте
Подобни новини
Конкурс за детска рисунка „Моят приказен Дворец“ организира ДКИ КЦ „Двореца“ – Балчик
Конкурс за детска рисунка „Моят приказен Дворец“ организира ДКИ КЦ „Двореца“ – Балчик
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли
ЦПЛР „Малкият принц“ слага край на културния календар на 51-вите празници на културата в Тервел
ЦПЛР „Малкият принц“ слага край на културния календар на 51-вите празници на културата в Тервел



Яндекс.Метрика