Начало >Добруджа >Общество

Две дами и един мъж в надпревара за началник на РИО Добрич

24.02.2014 г. 12:34:00 ч.
/ ИА Добруджа
Две дами и един мъж в надпревара за началник на РИО Добрич
Дариела Вълканкина, Ваня Сърбова и Любомир Байчев кандидатстват за мястото на началник на Регионалния инспекторат в Добрич. Вълканкина изпълнява длъжността временно , Ваня Сърбова е начален учител в ХГ, Св.св. Кирил и Методий", а Любомир Байчев е пом.директор там. Тримата ще трябва да разработят и представят писмена концепция за развитието на образованието в областта, която следва да предадат до края на работното време в петък, 28 февруари. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в образователното министерство на 10 март от 10 часа.


Коментирайте
Подобни новини
Ученици от ЕГ „Гео Милев”  ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература
Ученици от ЕГ „Гео Милев” ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература
Почитаме паметта на Свети Самсон Странноприимец
Почитаме паметта на Свети Самсон Странноприимец
27 юни е Световен ден на риболова
27 юни е Световен ден на риболова
Адреси с нарушено водоподаване
Адреси с нарушено водоподаване



Яндекс.Метрика