Начало >Добруджа >Общество

Фермерско изложение „Вкусът на Добруджа“ в центъра на Добрич на Димитровден

25.10.2021 г. 09:36:20 ч.
/
Фермерско изложение „Вкусът на Добруджа“  в центъра на Добрич на Димитровден
Празнично фермерско изложение „Вкусът на Добруджа“ ще се проведе утре в центъра на Добрич. По традиция на Димитровден се отбелязва края на стопанската година, припомнят организаторите. Изложението ще се състои на 26 октомври от 10.00 до 16.00 часа на централната пешеходна алея на Добрич до Читалище „Йордан Йовков“. Мероприятието ще се проведе при спазване на мерките на здравния министър.
Във фермерското изложение „Вкусът на Добруджа“ участват малки добруджански производители на чиста храна и занаятчии, които сами предлагат своята продукция.
Организатор на събитието е Кооперация Хранкооп, със съдействието на Община град Добрич.

Коментирайте
Подобни новини
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Времето на 23 юни
Времето на 23 юни
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика