Начало >Добруджа >Общество

Фермерско изложение „Вкусът на Добруджа“ в центъра на Добрич на Димитровден

25.10.2021 г. 09:36:20 ч.
/
Фермерско изложение „Вкусът на Добруджа“  в центъра на Добрич на Димитровден
Празнично фермерско изложение „Вкусът на Добруджа“ ще се проведе утре в центъра на Добрич. По традиция на Димитровден се отбелязва края на стопанската година, припомнят организаторите. Изложението ще се състои на 26 октомври от 10.00 до 16.00 часа на централната пешеходна алея на Добрич до Читалище „Йордан Йовков“. Мероприятието ще се проведе при спазване на мерките на здравния министър.
Във фермерското изложение „Вкусът на Добруджа“ участват малки добруджански производители на чиста храна и занаятчии, които сами предлагат своята продукция.
Организатор на събитието е Кооперация Хранкооп, със съдействието на Община град Добрич.

Коментирайте
Подобни новини
Прогноза за времето в понеделник, 29 юни
Прогноза за времето в понеделник, 29 юни
Част от ул. „Сан Стефано“ ще бъде затворена на 29 и 30 юни заради ремонт
Част от ул. „Сан Стефано“ ще бъде затворена на 29 и 30 юни заради ремонт
Работещите в държавната администрация излизат утре на протест
Работещите в държавната администрация излизат утре на протест
Жълт код за опасни горещини в цяла България утре
Жълт код за опасни горещини в цяла България утре



Яндекс.Метрика