ФУТБОЛ: „Добруджа“ гостува на друг новак на старта на Втора лига

15.07.2020 г. 08:37:38 ч.
/
„Добруджа“ ще гостува на „Созопол“ в първия кръг на Втора лига. Това определи тегленият днес в София жребий за първенството. Двата отбора са новаци в професионалния футбол, след като през миналия сезон спечелиха първите места съответно в Североизточна и Югоизточна трета лига. Преди две седмици те изиграха контрола в Добрич, която бе спечелена от гостите от Созопол с 1:0, след множество пропуски и по-добра игра на жълто-зелените. Стартът на първенството е насрочен за 7 август.

Първият домакински мач на „Добруджа“ пък ще бъде срещу дублиращия отбор на шампиона „Лудогорец“ във втория кръг.