ФУТБОЛ: Добруджа гостува на Калиакра в контрола

06.07.2013 г. 09:12:00 ч.
/
Добруджа и Калиакра ще се срещнат в контролна среща днес. Мачът ще се играе от 20.00 часа в Каварна. И двата състава до момента са изиграли по две контроли. Добруджа загуби в Търговище от Светкавица с 2:1 и в Бургас от елитния Черноморец с 1:0.Калиакра пък записа две равенства с по 1:1 - с юношите старша възраст на Черно море (Варна) в Каварна и срещу Нефтохимик в Поморие. За „жълто-зелените" проверката пропускат двама футболисти– това са бранителите Ангел Маджиров и Георги Радев. От понеделник до 20 юли Добруджа заминава на лагер в Трявна.