ФУТБОЛ: „Добруджа“ и „Нефтохимик“ завършиха наравно в Елитната група U15 (ВИДЕО)

29.09.2020 г. 16:54:05 ч.
/
„Добруджа“ и „Нефтохимик“ завършиха наравно – 0:0, в мач от Елитната група за футболисти до 15 години, игран на стадиона с изкуствена тревна настилка в Добрич. Първото полувреме бе равностойно, без опасни положения пред двете врати. След почивката „Добруджа“ потърси победата и с всяка изминала минута до края обръчът пред вратата на бургазлии се затягаше, но отбраната на гостите се справи с неспирните атаки на добричлии.

Така „Добруджа“ вече има 5 точки, но пропусна добра възможност да излезе над чертата и остава на предпоследното, 11-о място във временното класиране на зона Изток на Елитната група до 15 години. В събота на отбора, воден от Венци Желев, предстои гостуване на „Хасково“, който е пряк конкурент в битката за оставане в групата.