ФУТБОЛ: Добруджа отново срещу Локомотив (Сф) за Купата. При победа среща Ботев (Враца)

23.08.2019 г. 11:28:35 ч.
/
ФУТБОЛ: Добруджа отново срещу Локомотив (Сф) за Купата. При победа среща Ботев (Враца)
Добруджа ще приеме Локомотив (София) в мач от Втория предварителен кръг за Купата на България. Това реши тегленият преди минути жребий в Бояна. В този кръг участват тимовете от Втора лига, с изключение на тези, които загубиха баражите за влизане в елита - Монтана и Септември (София), както и по 4 отбора от всяка от четирите групи в Трета лига.
За поредна година жребият изправя "жълто-зелените" срещу столичните железничари. Миналата година добричкият тим отново бе домакин на Локомотив, но във фазата на 1/16 финалите на турнира. Тогава добруджанци отстъпиха с 0:1. 
Мачовете от тази фаза ще се изиграят на 3 и 4 септември. Победителите се излъчват в една среща. При равенство в редовното време ще се играят продължения. А при ново реми ще се пристъпи към изпълнение на дузпи.
Ако Добруджа успее да преодолее Локомотив, на 1/16-финалите в турнира ще се изправи срещу Ботев (Враца).  

снимка: кадър Sportal.bg

Коментирайте
Подобни новини
ТЕНИС: Международният турнир J60 Izida Cup се провежда на кортовете в Добрич
ТЕНИС: Международният турнир J60 Izida Cup се провежда на кортовете в Добрич
Силно представяне за КПС „Добруджа 2021“ в национален турнир по плуване за деца с увреждания
Силно представяне за КПС „Добруджа 2021“ в национален турнир по плуване за деца с увреждания
Президентът на СКГ „Алексия“  ще предложи треньорите в клуба за наградата „Отбор на месеца“
Президентът на СКГ „Алексия“ ще предложи треньорите в клуба за наградата „Отбор на месеца“
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"



Яндекс.Метрика