ФУТБОЛ: „Добруджа“ приема „Созопол“ в събота

24.01.2020 г. 13:45:39 ч.
/
В събота футболистите на „Добруджа“ ще изиграят първия си мач за годината. Съперник в първата контрола ще бъде лидерът в Югоизточна трета лига „Созопол“. Мачът ще бъде от 14.00 часа в Добрич. Срещата ще бъде на стадион „Дружба“, като само в случай на валежи ще бъде преместена на стадиона с изкуствена тревна настилка.

Янчо Андреев от началото на седмицата е с грип и няма да играе срещу „Созопол“. С вирусно заболяване са още поне трима негови съотборници и тяхното участие в срещата е под въпрос.

Общо 5 контроли ще изиграят футболистите на „Добруджа“ през зимната пауза. На 31 януари жълто-зелените ще гостуват на втородивизионния „Нефтохимик“. След това добричлии ще премерят сили с румънския „Посейдон“, „Черноморец“ (Балчик) и юношите старша възраст на „Черно море“. Първият за годината кръг в Североизточна трета лига е насрочен за 22 февруари.