ФУТБОЛ: Добруджа записа зрелищно равенство с резервите на Черно море

31.07.2013 г. 09:21:00 ч.
Добруджа завърши 3:3 с втория състав на Черно море (Варна) в контролна среща, играна във Варна. Варненци поведоха с 3:0, но в последния половин част добруджанци успяха да изравнят. Резултатът откри Бекир Расим в 35-та минута.
Иван Коконов удвои в 52-та минута, а три минути по-късно отново Коконов вкара за 3:0. В 62-ата минута, след разбъркване в наказателното поле на Черно море, Ивайло Лазаров намали на 3:1. Пет минути по-късно Васил Тачев се разписа с глава след изпълнение на корнер – 3:2. В заключителните минути на мача реферът Радослав Станев отсъди дузпа, която бе реализирана от Васил Тачев. Това е последната проверка на Добруджа преди началото на шампионата в Б група. По програма, в събота от 18:00 часа „жълто-зелените" приемат на стадион „Дружба" Академик (Свищов).