ФУТБОЛ: Младежка формация на Добруджа вкара 5 на Заря (Крушари)

11.02.2014 г. 16:07:00 ч.
/
Добруджа победи с 5:1 аматьорския Заря (Крушари) в контролна среща, играна на игрището с изкуствена настилка до зала „Добротица". В днешния двубой наставникът Светослав Тодоров заложи на голяма част от юношеските състезатели и тези, които са на проби. Сред по-опитните в отбора, като титуляри започнаха единствено вратарят Алекс Конов, бранителят Костадин Гаджалов и Станимир Андонов. Гостуващият тим откри резултата още в първите минути чрез Венци Николаев, но равенството бе бързо възстановено от Георги Ивелинов, който след това се разписа още два пъти. Останалите две попадения отбеляза юношата Христислав Господинов. Следващата проверка за „жълто-зелените" е на 14 февруари, когато гостуват на Черно море във Варна.